آموزش کاربردی خط فرمان ویندوز (CMD) آشنایی با قواعد و دستورات، استفاده از یک رابط کاربری حرفه ای برای انجام کارهای روزانه، 100% تضمینی، گارانتی بازگشت وجه بدون غید و شرط، در حال حاضر این دوره آموزشی با 59% تخفیف ویژه ارائه میشه، فکر میکنم پیشنهاد منصفانه ای به شما باشه

آموزش نصب و استفاده از Team Viewer

آموزش نصب و استفاده از Team Viewer

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید کاری در کامپیوتر خانه یا محل کار خود انجام دهید، اما به علت دوری از کامپیوتر قادر به انجام آن نباشید. و همچنین وقت کافی را جهت رفتن به آن مکان نداشته باشید. نرم افزار Team Viewer این مشکل رو حل کرده و به شما اجازه میده تا هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید.چرا که با کد مشخص کننده (Team viewer ID) و رمز عبور می توانید به هر سیستمی در دنیا  به صورت آنی متصل شوید.

مراحل نصب این نرم افزار بسیار ساده است بعد از دریافت نرم افزار از Team Viewer با دو بار کلیک کردن روی فایل نصبی نرم افزار مرا حل نصب شروع می شود. کافیست تا در قسمت اول(How do you want to proceed?) روی گزینه اول(Basic Installation) کلیک کنید تا نرم افزار در سیستم شما نصب شود و در صورت مایل بودن می توانید این برنامه را در سیستم های شبکه خود نیز نصب کنید(Installation to access this computer remotely) گزینه سوم (Run only) برای اجرای برنامه Team Viewer بطور موقت میباشد. در قسمت How do you want to use TeamViewer? در صورتی که این برنامه را می خواهید بخرید روی گزینه Company / Commercial Use بگذارید و در صورتی که می خواهید به صورت رایگان استفاده کنید روی گزینه Personal /Non-commercial Use کلیک کنید و در صورتی که می خواهید. برای تغییر مسیر نصب برنامه روی گزینه Show Advanced settings کلیک کنید.

1

سپس روی گزینه Accept –Next کلیک کنید.

2

در بخش Destination Dir مسیر نصب را مشخص کنید. تیک گزینه Use TeamViewer Remote Print را برای فعال کردن قابلیت پرینت گرفتن از راه دور بگذارید. گزینه Use Teamviewer VPN را برای استفاده از ویژگی VPN در Teamviewer بگذارید.  گزینه Use Teamviewer Add-in for outlook را برای اضافه شدن یک سری ابزار ها برای استفاده از ویژگی ساخت کنفرانس در Team Viewer بگذارید. سپس روی گزینه Finish کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام رسد.

آموزش نصب teamviewer

آگهی: متاسفانه شرکت تیم ویور طبق قوانین مزخرف اروپا و امریکا ایران را تحریم نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تحریم تیم ویور اینجا را کلیک کنید.

در قسمت Your ID کدی برای مشخص شدن سیستم شما در شبکه Team Viewer وجود دارد در صورتی که می خواهید کسی به سیستم شما دسترسی پیدا کند این کد را باید به او بدهید. در قسمت Password یک رمز عبور کوتاه که هر 5 دقیقه عوض می شود به سیستم شما اختصاص داده می شود. در صورتی که می خواهید دیگران به سیستم شما متصل شوند، این رمز را به آن شخص بدهید. در قسمت Partner ID شما باید ID فردی را که می خواهید به سیستمش متصل شوید را وارد کنید و سپس روی گزینه Connect to partner کلیک کنید.

آموزش استفاده از teamviewer

خب این برنامه یک سری تنظیمات تخصصی هم دارد که خیلی کمک کننده می باشد. در قسمت Enter A personal password to access this computer from anywhere. شما می توانید یک رمز عبور خاص به سیستم خود اطلاق کنید. تا برای همیشه از این رمز برای متصل شدن به سیستم خود استفاده کنید. برای انجام این عمل کافیست تا روی گزینه مداد در سمت راست کادر کلیک کنید. تا وقت ما به این قسمت کار نداریم، اول روی گزینه Computer & Contacts کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود

5

در اینجا روی گزینه Sign Up کلیک کنید. سپس بعد از ظاهر شدن پنجره زیر، برای خود یک حساب کاربری تعریف کنید در قسمت اول نامی برای حساب خود تایپ کنید در قسمت Email / Username یک آدرس ایمیل برای حساب کاربری خود وارد کنید در قسمت Password یک رمز عبور برای خود تعریف کنید. سپس در قسمت Confirm Password آن را تکرار کنید و روی گزینه Next کلیک کنید.

6

حالا در این قسمت نام کامپیوتر خود را برای TeamViewer مشخص کنید و در قسمت Password یک رمز عبور مناسب برای سیستم خود مشخص کنید این همان رمز عبور مخصوص سیستم شماست و در قسمت Confirm Password آن را تکرار کنید. و سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

7

بعد از انجام این مراحل شما به پنجره Computer & Contacts منتقل می شوید. در این پنجره شما می توانید ID افراد مختلف رو وارد کنید تا از وضعیت های آنها با خبر باشید. و هر موقع که احتیاج شد به این سیستم ها متصل شوید.
آموزش کار با teamviewer

 

برای اضافه کردن یک ID کافیست تا روی قسمت Add Remote Computer کلیک کنید و سپس ID و رمز عبور فرد مخاطب را مشخص کنید. همچنین در قسمت Alias یک نام برای این ID مشخص کنید و در قسمت Group او را در یک گروه خاص وارد کنید.

نرم افزار TeamViewer

با تشکر از همراهی گرمتان.


اگر نیاز به نسخه PDF مقاله های سایت دارید به شما پیشنهاد میکنم حتما در سایت ثبت نام کنید تا به صورت رایگان آنها را دریافت کنید. ورود به سایت | ثبت نام در سایت

 

آموزش کاربردی خط فرمان ویندوز (CMD) آشنایی با قواعد و دستورات، استفاده از یک رابط کاربری حرفه ای برای انجام کارهای روزانه، 100% تضمینی، گارانتی بازگشت وجه بدون غید و شرط، در حال حاضر این دوره آموزشی با 59% تخفیف ویژه ارائه میشه، فکر میکنم پیشنهاد منصفانه ای به شما باشه

محمد برغمدی

محمد برغمدی

امام علی علیه السلام: با مردم آنگونه معاشرت كنيد، كه اگر مرديد بر شما اشك ريزند، و اگر زنده مانديد، با اشتياق سوي شما آيند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *