غیر فعال سازی آنتی ویروس با CMD

آنتی ویروس یکی از مهمترین نرم افزارهای میباشد که امنیت یک سیستم عامل را حفظ میکند. همانطور که میدانید هدف اصلی از نصب و استفاده از یک آنتی ویروس، جلوگیری از آلوده شدن سیستم عامل به بد افزارها و ویروسها میباشد. اما ممکن است به هر دلیلی (کرک کردن نرم افزار ها یا سیستم عامل) نیاز باشد آنتی ویروس یک سیستم عامل را به طور موقتی غیر فعال کنیم، معمولا برای غیر فعال کردن آنتی ویروسها باید از محیط گرافیکی ویندو%B

با لایک کردن و اشتراک گذاری مطالب سایت در گوگل پلاس از تی ام ال منیجر حمایت کنید

محمد برغمدی

امام علی علیه السلام: با مردم آنگونه معاشرت كنيد، كه اگر مرديد بر شما اشك ريزند، و اگر زنده مانديد، با اشتياق سوي شما آيند.

2 دیدگاه روی “غیر فعال سازی آنتی ویروس با CMD

 • اسفند 17, 1395 در 13:40
  Permalink

  سلام خسته نباشی طبق گفته های شما پس اصلا امکان متوقف شدن ندارن پس ویروس هایی میگن انتی ویروس متوقف میکنند به طور کامل متوقف نمیکن ؟

  • اسفند 17, 1395 در 14:09
   Permalink

   سلام، سلامت باشید
   نه منظورم این نبود که اصلا امکان متوقف شدن آنتی ویروس ها نیست، چرا هست ولی به سادگی استفاده از یک دستور نیست، اگر اینطور بود شما میتونستید به سادگی یک اسکریپت بنویسید و با اسکریپت آنتی ویروس یک سیستم عامل رو غیر فعال کنید.

   معمولا افراد که ویروس رو با خمیر بازی درست میکنن طبق ضعف های آنتی (antivirus vulnerabilities) ویروس این کار رو انجام میدن، پس اول باید یک ضعف از آنتی ویروس پیدا شه بعد بشه آنتی ویروس رو غیر فعال کرد.

نظرات بسته شد.